Kupinapopust.mk наградува!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

По повод 5-тиот роденден на Kupinapopust подготвени се топ 5 понуди кои ќе бидат официјално отворени на 23-ти Октомври.
 
Дополнително, секој нов или постоечки корисник кој ќе се најави со својот профил на kupinapopust во периодот помеѓу 23-ти Октомври и 6-ти Ноември  ќе добие како подарок 50 "kupinapopust" поени. Доколку во истиот период поените ги искористите за купување на било која понуда учествувате во наградната игра во која ќе бидат доделени:
 
 Патувањe - две ноќевања за двајца во Банско на база All Inclusive во хотел со 4*
 Прекрасен блендер Nutripractic со 2 години гаранција
♦ Интимно двочасовно СПА уживање за двајца по ваш избор (сауна или џакузи)
во Центар за убавина, релаксација и здравје „RELAX SPA“
 
+ многу други вредни награди
 
 
 Извлекувањето ќе се одржи на 7-ми Ноември по случаен избор. 
 
 Среќните добитници ќе бидат информирани по е-mail.