Наградна игра на VIPponuda.com

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Процедура за учество во наградната игра:
Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба да се регистрира на сајтот www.VIPponuda.com и да направи барање притискајќи го копчето "Купи сега". Едно лице може да се регистрира за учество во наградната игра само еднаш. 
Период на спроведување на наградната игра: од 09 декември 2015 год. до 08 јануари 2016 година.


Наградна игра на VIPponuda.com
http://vipponuda.com/odmor-pirin-golf-razlog-7764.html

Во Пирин Голф Холидеј Апартмани 4 *
Уживајте во незаборавен одмор меѓу луксуз со нашите Специјални предлози за СПА пакети фасцинантниот комплекс "Пирин Голф и Кантри клуб, сместен во падините на величествената Пирин Планина, до градот Разлог и во близина на едно од најдобрите места за скијање во Европа - градот Банско.
Комплексот нуди можност за комплетен одмор и пријатни искуства. Овде можете да уживате во прекрасна природа, мир и тишина комбинација со луксуз и комфор.
Спа Центарот по уникатен начин го надополнува шармот на комплексот. Тој ќе ве натера да дадете простор на духот и мислите, и да се исполните со нова животна енергија.