Наградна игра на Луна Пет

Рејтинг на корисник:  / 1
AddThis Social Bookmark Button

За сите сопственици на миленичиња!

Доколку имате фотографија во која ги споделувате најубавите мигови со Вашето милениче и доколку сакате да учествувате во месечната наградна игра „фотографија на месецот“, испратете ја на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..  

Сите фотографии кои ќе бидат испратени најдоцна до секој 15-ти во месецот, ќе бидат поставувани на социјалните мрежи facebook, tviter, инстаграм и др., каде онаа фотографија која ќе има најмногу лајкови ќе биде избрана за фотографија на месецот. Сопственикот ќе биде награден со купон во износ од 1.000,00 денари, кои е може да ги искористи во Луна Пет.

Повеќе информации за наградната игра можете да прочитате на следниов линк.