Наградна игра во Игротека Дизниленд

Рејтинг на корисник:  / 1
AddThis Social Bookmark Button

Игротека Дизниленд ги наградува најмалите!

Услов за учество во наградната игра е земан пакет за индивидуално играње.

Наградите ќе можете да си ги извлекувате самите Вие. Ве очекуваат убави и вредни награди како што се:

  • Патување на островот Крф
  • Пакет производи од Чунга Лунга
  • Пакет производи од Синалко
  • Фризура во фризерски салон МИЛА
  • Шминка во модно студио ВАНЕСА
  • Вредносен ваучер и гратис индивидуално играње во игротека Дизниленд

Наградната игра започнува во недела 07.08.2016 година во 13:00 часот.