Добијте бесплатни 2 часа забава за Вашите деца во Kids Park

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Кампањата за #МоетоОмиленоМесто во Capitol Mall се уште трае.

А има ли подобро од тоа на Вашите најмили да им поклоните часови на незаборавна забава и игра во овие топли денови створени за фантазирање и креативност. Добијте бесплатни 2 часа за Вашите малечки во магичниот свет на игротеката Kids Park со вклучување во наградната игра.

Се што треба да направите е да:
1. Одите во трговскиот центар
2. Сликајте се на омиленото место
3. Ставете ја фотката на Ваш профил на Инстаграм со хаштаг ‪#‎МоетоОмиленоМесто‬

Најдобрата игротека во градот ги очекува најкреативните инстаграмџии, па фатете се за камерите и сликнете го Вашето омилено место во Трговскиот центар.