Kupigumi.mk подарува!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Kupigumi.mk подарува три сетови со четири гуми!

Во периодот од 15 септември 2016 година сите нови и постоечки фанови на Facebook страницата на Kupigumi.mk ќе имаат можност да добијат комплет сет со четири гуми за своето возило.

Лајкнете ја страницата, следете ги промоциите и можете да го добиете сетот со гуми од брендовите Bridgestone, Nokian Tyres и Kormoran.