stipka.com.mk наградува!

Рејтинг на корисник:  / 1
AddThis Social Bookmark Button

stipka.com.mk подарува два кармини All Day Lip Color од SEVENTEEN.

Се што треба да направите е да оставете коментар под овој пост или на Инстаграм профилот (@stipkamagazine).

Среќните добитнички ќе бидат извлечени во понеделник, 15 август, во 12h. Среќно! ‪#‎Seventeen‬