DEPILEVE Macedonia повторно наградува!

Рејтинг на корисник:  / 1
AddThis Social Bookmark Button

DEPILEVE® Македонија ПОДАРУВА лак за нокти CRISNAIL, во боја по ваш избор!

 

Пријавувањето е многу едноставно:


1. Станете фан на Facebook страницата
2. Во коментар под постов, напишете која е вашата омилена боја на лак од палетата на CRISNAIL? Боите можете да ги најдете на веб страната : http://www.depileve.com.mk/ 
3. Откако ќе поставите коментар, постот треба да го споделите на Вашиот профил (мора да е видлив за сите).

Добитниците ќе бидат извлекувани секој четврток, до крајот на ова лето. Сите кандидати што се пријавени, влегуваат во секое следно извлекување.