Anabella Beauty Ве наградува!

Рејтинг на корисник:  / 1
AddThis Social Bookmark Button

Anabella и Estee Lauder Makedonija Ве НАГРАДУВААТ!

Подарок прекрасна брендирана ташна.
Се што треба да направите е следново:
- Да бидете фан на Facebook страната
- Да ја споделите сликата/постот од наградната игра
- Да напишете коментар под сликата

Среќниот добитник ќе биде избран по случаен избор во понеделник 26.09.2016 година во 18:00 часот.