Mona Fashion Ве наградува!

Рејтинг на корисник:  / 1
AddThis Social Bookmark Button

НАГРАДНА ИГРА НА Mona Fashion !

За да учествувате во наградната игра потребно е:

  • Направете Like на Mona Fashion 
  • Нaправете Like & share на производот од пост поставен на Facebook страната за кој сакате да учествувате во наградната игра 

Тројца среќни добитници ќе добијат индивидуална награда од трите понудени производи: кошула, фустан или блуза!

Среќниот добитник ќе биде избран на 29.10.2016 година преку random.org.