Humpty Dumpty наградува!

Рејтинг на корисник:  / 1
AddThis Social Bookmark Button

Humpty Dumpty наградна игра!

Се што треба да направите е да кликнете лајк на Facebook страната, да ја споделите сликата и во коментар (на сликата) да напишете со кој лик би сакале сет лажичка и вилушка за вашите најмили.

Победник ке биде оној кој има најмногу лајкови на коментарот.

Наградата е сет лажичка и вилушка по ваша желба.<3

Наградната игра трае до 04.11.2016 година.