Hybread.Mk и Lush Macedonia повторно подаруваат!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Hybread.Mk и Lush Macedonia повторно Ви подаруваат нешто природно, слатко и миризливо.

Сè што треба да направите е да ja заследите фан страницата на Hybread.mk, да одговорите точно на наградното прашање „Од што е направен регенераторот за кожа Ro’s argan body conditioner?“ и одговорот да го оставите во коментар под објавата на Фејсбук.

Награда е сетот Butterfly gift. Сликата на пеперутка на подарокот е ведра и разиграна, но и нежна и релаксирачка. А токму така ќе се почувствувате по користењето на производите кои се спакувани во овој подарок.

Подарокот содржи Ro’s argan body conditioner (45гр) – регенератор за кожа со масла од: арган, рози, лимон и бадеми, какао путер и сок од гоџи бери и Serendipity soap (100гр) – смирувачки сапун со масла од лаванда и камилица.

Содржината е превземена од http://hybread.mk/