Sun Studio Ве наградува!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Sun Studio повторно наградува!

Учествувајте во новата наградна игра и освојте премиум пакет од 50 минути солариум и 50 минути антицелулитна масажа.

Се што треба да направите е:
1. Кликнете ЛАЈК на Facebook страната!
2. СПОДЕЛЕТЕ ја јавно сликата!
3. При вашето објавување Таг-нете Ваш пријател. 

Двајца добитници ќе бидат објавени на 01.12.2016 година во 15 часот.