Наградна игра на Grouper.mk

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Grouper.mk подарува патување во луксузниот St. John Hill Hotel 4* во Банско!

Се отвора зимската сезона во прекрасното Банско со доделување на луксузен викенд – 2 ноќевања со појадок и вечера + СПА за двајца!

Сподели го постот поставен на Facebook страницата и тагни го во коментар тој што највеќе заслужува да го земеш со тебе на ова патување!