Парфимерија Essenza Ве наградува!

Рејтинг на корисник:  / 1
AddThis Social Bookmark Button

ГОЛЕМА НАГРАДНА ИГРА!

Парфимерија ESSENZA Ви најавува наградна игра која ќе трае до 30.11.2016 ( среда ) во која може да освоите: 

1.БРЕНДИРАН ' LANVIN ' НЕСЕСЕР
2.БРЕНДИРАНА 'PACO RABANNE' БРАЗЛЕТНА
3.GOLDEN ROSE СЕТ кој се состои од мат кармин,молив за усни и долготраен лак.

Се што треба да направите е : 
1.Лајк на нашата страницата на Парфимерија ESSENZA 
2.SHARE на статусот поставен на страницата
3. Во коментар да тагнете пријател по Ваш избор

Добитниците ќе бидат избрани по случаен избор и ќе бидат објавени на ден 01.12.2016