Unikaten pribor za jadenje "Njam-Njam" Ве наградува!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

СПОДЕЛИ И ДОБИЈ три парчиња прибор по Ваша желба по Ваша желба и со бесплатна достава до Вашиот дом.

Се што треба да направите е:

1. Like на Facebook страницата 
2. Like на објавата
3. Share на објавата
4. Во коментар под сликата напишете што би сакале да добиете
5. Собирајте like на коментарот

Онај кој има најмногу допаѓања е добитникот.

Наградната игра трае до 27.11.2016 година.