Hybread.mk подарува!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Наградна игра!
Изненадување за Вашите најмалечки! Hybread.mk и Fisher-Price на тројца од вас ќе подарат играчка- глодалка за поголема забава на вашето бебенце.

Се што треба да направите е да одговорите на следното прашање:
Пред колку години Fisher Price ја започна својата приказна и со каков мотив?
Одговорот ќе го најдете на следниот линк 
Тројца од вас по случаен избор ќе го добијат овој подарок.
Учесниците мора да ја имаат лајкнато Facebook фан страната на Hybread.mk