Dormeo Ве наградува!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Сакате Дормео Warm Hug сет?

Гушкајте се, сликајте се и испратете слика во инбокс на Facebook страната.

Ќе бидат објавувани најинтересните во албум, а онаа со најмногу лајкови ќе добие подарок.

Секоја недела ќе бидат доделувани подароци, а наградната игра ќе трае до 31.12.2016 година.