КМФ Велес подарува!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Наградна игра на КМФ Велес!

Се доделуваат 100 блок билети (по 2 за секој добитник) за трите пријателски натпревари кои ќе се одиграат на 05, 06 и 07.12 во ВИП Арената во Скопје. 

Се што треба да направите е да кликнете "LIKE" на објавата поставена на Facebook страницата, да ја споделите ЈАВНО на својот Facebook профил и да се пријавите во коментар со целосно име и презиме.

ВАЖНО ... За најсреќниот следува награда Оригинален ДРЕС од Футсал репрезентацијата на Македонија потпишан од СИТЕ репрезентативци.