KS Grafika подарува!

Рејтинг на корисник:  / 1
AddThis Social Bookmark Button

По повод верскиот празник Св Никола, КС Графика Битола подарува вино и чоколатца. 

Се што треба да направите е да ставите Like на Facebook фан страната и да го споделите поставениот пост.

Добитникот ќе биде објавен во петок 16.12.2016 година.