Kimbo Espresso Italiano - Macedonia наградува!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Попустите во Skopje City Mall почнаа, а кафе-пауза е совршениот начин да се одморите од шопингот! Уште подобро е кога тоа кафе  е #Kimbo.

 :По тој повод организирана е една наградна игра во која ќе бидат доделени по две кафиња од Ch2pter и Brooklyn Lounge Bar - Skopje City Mall на најкреативните фотки со #Kimbo.

За да станете потенцијален добитник потребано е да ја споделете вашата фотографија во коментар на објавата поставена на Facebook страната, и тагнете ја личноста со која би сакале да пиете кафе!

Ако се одлучите за Инстаграм, Кимбо фотката треба да ви биде со хаштагот #kimbomk или #кимбомк :)

Добитниците ќе бидат објавени на 30.12.2016 година .