fitlife.com.mk наградува!

Рејтинг на корисник:  / 0
AddThis Social Bookmark Button

Во чест на новогодишните празници ќе бидат доделени 3 прекрасни, здрави и органски производи: шумски малешевски мед, органски јаболков оцет и мелем од прополис за црвенила и изгореници.

Се што треба да направите е да го споделите постот поставен на страната, да станете фан на Facebook страната и да го напишете вашето име во коментар. 

Наградната игра ќе трае до 04.01.2017 година, а името на среќниот добитник ќе биде објавен на 05.01.2017 година.