Голема наградна игра на Lefkada travel.Mk

Рејтинг на корисник:  / 2
AddThis Social Bookmark Button

ГРАТИС ПАТУВАЊЕ за двајца ЛЕФКАДА ЛЕТО 2017 !!!

Lefkada travel.Mk организира ГОЛЕМА НАГРАДНА ИГРА и доделува 3 пакети (Гратис Патување во Лефкада за двајца 9 ноќевања + превоз).

Се што треба да направите е во 3 чекори и учествувате во наградната игра

1.Лајк на Lefkada travel.Mk
2.На постот на страницата во коментар да наброите 3 ПЛАЖИ од островот Лефкада
3.Да го споделите постoт на вашиот Фб профил

-Наградната игра трае до 29.02.2017 и добитниците ке бидат селектирани по случаен избор и објавени на фан страната до 03.03.2017.