Наградна игра на Green Master Macedonia

Рејтинг на корисник:  / 1
НајлошоНајдобро 
AddThis Social Bookmark Button

Играј за ПОДАРОК! 

Подарок - Јонизатор Sistema Aeroion /// Ги намалува токсичните материи во просторот!

Повеќе за производот на линкот.

Се што треба да направите е да кликнете LIKE/МИ СЕ ДОПАЃА на фотографијата поставена на Facebook страницата и да ја споделите на вашите профили.

За да учествувате во натпреварот потребно е да сте фан на Facebook страната.
Поканете ги и вашите пријатели да станат дел од забавата! 
:)

Добитникот ќе биде избран по случаен избор и ќе биде објавен во текот на следната недела.