Нова наградна игра на Фармаген

Рејтинг на корисник:  / 0
НајлошоНајдобро 
AddThis Social Bookmark Button

Фармаген подарува!

За да бидете потенцијален добитник на еден IMMUNEED од My Elements се што треба да направите е:

1. да ставите like на Фејсбук страната
2. да ставите like на сликата означена за наградна игра
3. да ја споделите на Вашиот профил (со опција public)
4. да го напишете Вашето име и презиме во коментар. 

Подарокот ќе биде доделен следната среда (22.03.2017) во 12:30 и дoбитникот ќе биде избран компјутерски (random.org).